eoc@eocmimarlik.com                              BİZİ ARAYIN : (+90) 462 32178 54

HAKKIMIZDA

Loft Park Residence proje inşaatına Haziran 2016 yılında başlanmış olup, haziran 2018 tarihinde tamamlanacaktır. Proje kapsamında 92 adet 3+1 daire, 4 adet 2+1 daire, 4 adet 1+1 daire olmak üzere toplamda 100 adet daire tasarlanmıştır.  Projenin tasarım ve inşaat süreci E.Ö.Ç. Mimarlık tarafından yapılmaktadır.

LOFT PARK RESIDENCE

Loft Park Residence projesi ile kalıplaşmış mimari projelerin dışına çıkarak özgün ve yaratıcı bir konsept ile yaşayan binalar yapmayı amaçlayan E.Ö.Ç. Mimarlık, projesinde kullanıcı konforunu ön planda tutmayı amaçlamıştır.

Loft Park Residence projesi geniş park alanları, her daireye özel kapalı otoparkı, yerden ısıtma sistemleri, özel tasarım alüminyum doğramaları, hem deniz hem vadi manzaralı daireleri, sosyal tesis imkanları ile koşu, fitness  ve basket sahaları, kreş , mescid, şok havuzu, sauna , türk hamamı ve soyunma odaları ile sizin tamda “BURADA YAŞANIR!” diyeceğiniz tarzda bir projedir.

Proje Tasarım ve Uygulama E.Ö.Ç. Mimarlık şirketi tarafından yapılmaktadır.
E.Ö.Ç. Mimarlık Ltd. Şti. ;

E.Ö.Ç. Mimarlık şirketinin temelleri 2006 yılına kadar dayanmaktadır. 2006 yılından bugüne kadar kazanılan tecrübelerle birlikte  özelikle tasarım, uygulama ve proje yönetimi konularında kendini sürekli geliştiren bir grafik çizmiştir.

E.Ö.Ç. Mimarlık ’ın çalışmaları;

  • Tasarım,
  • Disiplinler arası koordinasyon,
  • Bütçe ve iş programı kontrolü,
  • Verimlilik esası
  • Dalında en özgün, estetik ve yenilikçi tasarımlarla mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

E.Ö.Ç. Mimarlık , 2006 yılından bugüne kadar ulusal ve uluslararası alanda tasarım, uygulama ve proje yönetimi çalışmalarıyla yaklaşık 1.000.000 m²’den fazla konut, ticari, turizm ve eğitim projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Enerji etkin yapı tasarımı üzerinde çalışmaları bulunan şirket, aynı zamanda Rüzgar gücü, güneş ışıması ve dönüştürme teknikleri gibi çevresel enerji kaynaklarından yararlanan, kendine yeterli binaların  tasarımlarıyla ilgili çalışmalarda bulunan E.Ö.Ç. Mimarlık “Akıllı Binalar” , “Yeşil Mimari” üzerinde çalışmaları bulunmaktadır.  Aynı zamanda binalar için enerji kimlik belgesini  Trabzon ve doğu Karadeniz bölgesinde vermeye yetkin ilk firma E.Ö.Ç. Mimarlık’tır.

cam-18